Сообщения без ответов | Активные темы Текущее время: 20 окт 2019, 08:55

Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 28 ]  На страницу 1, 2, 3  След.
Новые разделы 
Автор Сообщение
.

Ответить с цитатой
Сообщение Новые разделы
Доброго времени, друзья!
Так как Виолити выкупил форум Собиратель то пребывание СБ в плане купли продажи стало очень не комфортным и скорее всего там скоро тоже закроют личку, как это когда то было на фиолетовом, а так же думаю будет взыматься комиссия, и потому наша задача переместить по возможности всех сюда кто был там и дать им ту свободу действий которая у них была, а то и более! Но для этого здесь нужно тоже провести большую работу, нужно добавить все разделы для купли-продажы и даже тех которых не было там, если этого не будет и здесь то люди разбегутся по сторонам и потом их собрать в кучу будет очень тяжело.
С ув. Дмитрий.

13 май 2018, 14:13
Site Admin

Ответить с цитатой
Сообщение Re: Новые разделы
Не вопрос какие разделы интересуют в первую очередь?

14 май 2018, 09:46
.

Ответить с цитатой
Вітаю, колеги! Що до нових розділів. То скоріше потрібні не нові а розділення тих, що існують. Нумізматика, наприклад, звалена в купу. Там потрібно розділити по періодах. Не знаю що там з іншими розділами, не моя тема.
Спробуємо оживити форум. Але для перед тим, як запрошувати сюди людей, потрібно форум зробити комфортним для перебування. Будемо сподіватись, що данний ресурс стане достойною альтернативою фіолетовому і його дочірнім ресурсам.
З повагою.

14 май 2018, 10:24
.

Ответить с цитатой
admin писал(а):
Не вопрос какие разделы интересуют в первую очередь?

Дякую. Сьогодні повикидаю трохи монет на обговорення та продаж. Буде цікаво поспостерігати за активністю форумчан.

15 май 2018, 15:56
модератор

Ответить с цитатой
Сумлеваюсь однако на рахунок активностi, похлопушнiчества тут нема, вау теж а зараз це головне та плюс продати, "ета чаво i скiльки стоiть", романтики, як не прискорбно, скiнчились.

15 май 2018, 16:06
.

Ответить с цитатой
Не дуже зрозумів Вашу думку, шановний irbis7. Що таке "похлопушнічество". Вам відомо, що єдиний альтернативний ресурс "Собіратєль", зараз власність фіолетового. Обзвонив декілька колег і нікому не подобається, що віоліті став монополістом. А найгірше, що перестає існувати майданчик не скільки для продажу, скільки для обговорення. Я готовий запросити сюди людей. Нехай із 50 чоловік прийде десять. Нехай кожен із них приведе ще по 5, і пішло поїхало. Головна задача створити комфортні умови. До речі сюди мене запросив Ваш земляк. Так форум у Вас мертвий. Ну то давайте щось робити. Чи будем плакати один одному в жилетку, як погано без вільного спілкування?

15 май 2018, 21:44
.

Ответить с цитатой
А без "єто чего і сколько стоит" також нічого не буде. Повинні хоча б мінімальні торги відбуватись. І якщо буде достатня кількість респондентів, то будуть торги пристойні. Хоча може я дарма взагалі парюсь з приводу Вашого дітища? Таке відчуття, що це потрібно мені більше ніж Вам? У Вас мало контактів? Запрошуйте людей, вислуховуйте думки і побажання, що до інтерфейсу. Міняйте форум по можливості і буде Вам щастя. Інакше ніяк. З повагою.

15 май 2018, 21:47
Site Admin

Ответить с цитатой
Перенес тему в более подходящий раздел.

15 май 2018, 22:07
модератор

Ответить с цитатой
Podsvetom писал(а):
Що таке "похлопушнічество". Вам відомо, що єдиний альтернативний ресурс "Собіратєль", зараз власність фіолетового............................ Головна задача створити комфортні умови. ........................ Чи будем плакати один одному в жилетку, як погано без вільного спілкування?

По порядку, похлопушнічество це: "вау, яких крутих какаліків накопав, від мене тобі в рєпу стопіцот плюсів"; "Собіратєль" не єдиний ресурс але те що його перекупили в курсі; умови тут комфорні і демократичні далі нікуди( viewtopic.php?f=10&t=18 ) так що спілкуйтесь на здоров'я. І про форум знає багато людей.

15 май 2018, 22:17
.

Ответить с цитатой
І не понятно мені обмеження в повідомленнях.

17 май 2018, 21:40
Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 28 ]  На страницу 1, 2, 3  След.